SVG Icon field (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Group
ca: Grup

en: - None -
ca: - Cap -

en: Icon
ca: Icona

en: Fields
ca: Camps

en: Source
ca: Font

en: Reference
ca: Referència

en: About
ca: Detalls
