SVG Icon field (8.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Group
tr: Grup

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Icon
tr: Simge

en: Fields
tr: Alanlar

en: Source
tr: Kaynak

en: Reference
tr: Kaynak

en: About
tr: Hakkında
