SVG Icon field (8.x-1.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Icon
ar: أيقونة

en: Fields
ar: الحقول

en: Source
ar: المصدر

en: Reference
ar: مرجع

en: About
ar: حول
