SVG Icon field (8.x-1.0-alpha9) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Icon
hr: Ikona

en: Fields
hr: Polja

en: Source
hr: Izvor

en: About
hr: Opis
