SVG Icon field (8.x-1.0-alpha11) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Icon
gl: Icona

en: Source
gl: Orixe

en: About
gl: Información
