Svg Image (3.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Image
ug: سۈرەت

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
