Svg Image (3.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Image
sv: Bild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: No preview
sv: Ingen förhandsgranskning

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sv: Denna text kommer att användas av skärmläsare, sökmotorer eller när bilden inte kan laddas.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sv: Titeln syns i en ruta när användaren för musen över bilden.

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: no preview
sv: ingen förhandsgranskning

en: The preview image will be shown while editing the content.
sv: Bilden för förhandsvisning kommer att visas under tiden som du redigerar innehållet.

en: URL to image
sv: URL till bild

en: Responsive image
sv: Responsiv bild

en: Preview image style: @style
sv: Förhandsgranska bildstil: @style
