Svg Image (8.x-1.10) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Image
hy: Նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hy: Այս տեքստը կօգտագործվի էկրանի ընթերցողների, որոնման համակարգերի կողմից, կամ երբ նկարը չկարողան բեռնվել:
