Svg Image (8.x-1.11) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Image
ca: Imatge

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: No preview
ca: Sense vista prèvia

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ca: Aquest text serà utilitzat pels lectors de pantalla, els cercadors o quan les imatges no es puguin carregar.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan l'usuari passa el ratolí per sobre de la imatge.

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: no preview
ca: sense previsualització

en: The preview image will be shown while editing the content.
ca: La previsualització de la imatge es mostra mentre s'edita el contingut.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Responsive image
ca: Imatge responsiva

en: Preview image style: @style
ca: Previsualitza l'estil d'imatge: @style
