Svg Image (8.x-1.15) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Image
ta: படம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: No preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை

en: no preview
ta: முன்னோட்டம் இல்லை
