Svg Image (8.x-1.16) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image
sk: Obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: URL to image
sk: URL obrázka

en: Preview image style: @style
sk: Náhľad štýlu obrázku: @style
