Svg Image (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Image
ka: სურათი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
