Svg Image (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Image
fa: تصویر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمی‌تواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام ویرایش محتوا دیده خواهد شد.
