SVG Image Field (2.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
