SVG Image Field (2.2.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક
