SVG Image Field (2.2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
