SVG Image Field (2.2.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Image
jv: Gambar

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Default image
jv: Gambar gawan

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
jv: Teks iki digunakaké dening tukang maca layar, mesin penggolékan, utāwā nalikā gambar ora bisa diamot.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
jv: Field iki nyimpen ID berkas gambar dadi biji angka integer.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
jv: Yén ora ānā gambar sing diunggah, gambar iki bakal ditudhuhaké nang layar.

en: Enable <em>Alt</em> field
jv: Uripna field <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
jv: Uripna field <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
jv: Atribut jeneng digunaknā kanggo tooltip nalikā kursor mouse digeser nang ndhuwur gambar.

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
jv: Yén ora ānā gambar sing diunggah, gambar iki arep ditampilaké lan ngganténi field gambar gawan.
