SVG Image Field (2.2.0) - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Reference
nl: Referentie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: SVG image
nl: SVG-afbeelding

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
nl: Dit veld slaat het ID van een afbeeldingsbestand op als een integer.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
nl: Als geen afbeelding is geüpload, wordt deze afbeelding getoond.

en: Enable <em>Alt</em> field
nl: <em>Alt-veld</em> inschakelen

en: Enable <em>Title</em> field
nl: <em>Titelveld</em> inschakelen

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
nl: Het attribuut "title" wordt getoond als de muis over de afbeelding wordt bewogen.

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets

en: Sanitize
nl: Opschonen

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: <em>Alt</em> field required
nl: <em>Alt</em>-veld verplicht

en: <em>Title</em> field required
nl: <em>Titel</em>veld verplicht

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
nl: Wanneer er geen afbeelding wordt geüpload, wordt deze afbeelding getoond in de weergave en zal deze de standaardafbeelding van het veld overschrijven.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
nl: Alternatieve afbeeldingstekst, voor het 'alt'-attribuut van de afbeelding.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
nl: Afbeeldingstitel, voor het 'titel'-attribuut van de afbeelding.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
nl: Afbeelding die getoond wordt wanneer er geen afbeelding is geüpload.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal door schermlezers en zoekmachines worden gebruikt, en tevens wanneer een afbeelding niet geladen kan worden.

en: Enable Alt field
nl: Alt-veld inschakelen

en: Alt field required
nl: Alt-veld verplicht

en: Enable Title field
nl: Titelveld inschakelen

en: Title field required
nl: Titelveld verplicht

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld

en: Making this field required is recommended.
nl: Het wordt aangeraden om dit veld verplicht te maken.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
nl: Het attribuut titel wordt getoond in de vorm van een tooltip als de muis over een afbeelding bewogen wordt. Het inschakelen van dit veld wordt afgeraden aangezien het tot verwarring bij screenreaders kan leiden.

en: Configuring displays and form displays
nl: Weergaven en formulierweergaven instellen

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded. Enabling this field is recommended.
nl: Het alt-attribuut wordt gebruikt door zoekmachines, schermlezers, en als de afbeelding niet geladen kan worden. Het wordt aangeraden dit veld in te schakelen.

en: Inline SVG
nl: Inline-SVG

en: Apply dimensions.
nl: Afmetingen toepassen.

en: Image width.
nl: Breedte van de afbeelding.

en: Image height.
nl: Hoogte van de afbeelding.

en: Enable alt attribute.
nl: Alt-attribuut inschakelen.

en: Enable title attribute.
nl: Title-attribuut inschakelen.

en: Alt enabled
nl: Alt ingeschakeld

en: Title enabled
nl: Title ingeschakeld

en: SVG image field
nl: SVG-afbeeldingsveld

en: Provides svg image field
nl: Biedt SVG-afbeeldingsveld aan

en: SVG Image Field formatter
nl: SVG Image Field-opmaakhulpmiddel

en: Svg Image
nl: SVG-afbeelding

en: Apply dimensions
nl: Afmetingen toepassen

en: Image width: @width
nl: Breedte van de afbeelding: @width

en: Image height: @height
nl: Hoogte van de afbeelding: @height
