SVG Image Field (2.2.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Image
bs: Slika

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Default value
bs: Defaultne postavke
