SVG Image Field (2.2.1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Image
sk: Obrázok

en: Image settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Reference
sk: Referencia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Field types
sk: Typy polí

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
sk: Toto pole ukladá ID súboru obrázku ako číselnú hodnotu.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
sk: Tento obrázok bude zobrazený v prípade, ak nie je nahratý žiaden obrázok.

en: Enable <em>Alt</em> field
sk: Povoliť <em>Alt</em> pole

en: Enable <em>Title</em> field
sk: Zapnúť pole <em>Názov</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
sk: Atribút 'title' je použitý ako popis, ktorý je zobrazený pri pohybe myšou nad obrázkom.

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič
