SVG Image Field (2.3.1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Image
fa: تصویر

en: Image settings
fa: تنظیمات تصویر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Reference
fa: ارجاع

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Default image
fa: تصویرپیشفرض

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمیتواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fa: این میدان، هویت یک فایل تصویر را به صورت یک مقدار عددی ذخیره می‌کند.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
fa: اگر هیچ تصویری آپلود نشد، این تصویر بر روی صفحه نمایش، نشان داده خواهد شد.

en: Enable <em>Alt</em> field
fa: میدان <em>متن جایگزین</em> را فعال کن

en: Enable <em>Title</em> field
fa: میدان <em>عنوان</em> را فعال کن

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Nothing
fa: هیچ

en: @entity using @field
fa: @entity از @field استفاده می‌کند

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
fa: اگر تصویری بارگذاری نشود، این تصویر نمایش داده خواهد شد، و تصویرپیشفرض میدان را تنقیح می‌کند.
