SVG Image Field (2.3.5) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: Image
ms: Imej

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Default image
ms: Imej lalai

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ms: Teks ini akan digunakan oleh pembaca-pembaca skrin, engin gelintar, atau apabila imej tidak dapat dimuatkan.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ms: Tajuk digunakan sebagai tooltip apabila pengguna melegarkan tetikus atas imej.

en: Progress indicator
ms: Penunjuk kemajuan

en: Upload destination
ms: Destinasi muat naik

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ms: Pilihkan di mana fail-fail terakhir patut disimpan. Storan fail peribadi, secara signifikan, mempunyai lebih overhed daripada fail-fail awam, tetapi ia membolehkan capaian terbatas ke fail-fail dalam medan ini.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
ms: Jika tiada imej dimuat naik, imej ini akan ditunjukkan dalam paparan.

en: Enable <em>Alt</em> field
ms: Bolehkan medan <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
ms: Bolehkan medan <em>Tajuk</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
ms: Atribut tajuk digunakan sebagai tooltip apabila tetikus berlegar atas imej.

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
ms: Jika tiada imej dimuat naik, imej ini akan ditunjukkan pada paparan dan akan mengatasi imej lalai medan ini.
