SVG Image Field (2.3.5) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Image
pl: Obraz

en: Image settings
pl: Ustawienia obrazów

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obrazek nie może zostać załadowany.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Field types
pl: Typy pól

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
pl: Obraz pokazywany w sytuacji kiedy nie został wysłany żaden plik graficzny.

en: Enable <em>Alt</em> field
pl: Pole ALT dostępne

en: Enable <em>Title</em> field
pl: Pole TITLE dostępne

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
pl: Atrybut TITLE jest pokazywany w dymku po najechaniu kursorem myszy na obrazek.

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: @entity using @field
pl: Encja @entity używająca pola @field

en: <em>Alt</em> field required
pl: Wymagane pole <em>Alt</em>

en: <em>Title</em> field required
pl: Pole <em>Tytuł</em> wymagane

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
pl: Jeśli nie zostanie wysłany żaden plik graficzny, ten obrazek zostanie wyświetlony nadpisując standardowy obrazek tego pola.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
pl: Alternatywny tekst obrazu używany jako atrybut 'alt' obrazu.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
pl: Tytuł obrazu używany jako atrybut 'title' obrazu.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
pl: Obraz, który ma być wyświetlany jeśli nie zostanie wysłany żaden obraz.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obraz nie może zostać załadowany.

en: Enable Alt field
pl: Włącz pole ALT

en: Alt field required
pl: Wymagane pole ALT

en: Enable Title field
pl: Pole Tytuł dostępne

en: Title field required
pl: Pole Tytuł wymagane

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu

en: Making this field required is recommended.
pl: Zaleca się ustawienie tego pola jako wymagane.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
pl: Atrybut title jest używany jako dymek pojawiający się gdy kursor myszy zostanie ustawiony nad obrazkiem. Włączanie tego pola nie jest zalecane ponieważ powoduje problemy z niektórymi programami czytającymi zawartość ekranu.

en: Configuring displays and form displays
pl: Konfigurowanie formatów wyświetlania i wyświetlania formularzy

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded. Enabling this field is recommended.
pl: Atrybut alt jest wykorzystywany przez silniki wyszukiwania, programy czytające zawartość ekranu oraz w sytuacji kiedy obraz nie może być załadowany. Zaleca się włączenie tego pola.

en: svg image from @field_name
pl: obraz svg z @field_name
