SVG Image Field (2.3.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Image settings
ml: ചിത്രങളുടെ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
