SVG Image Field (2.3.6) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: File
ps: دوتنه

en: Image
ps: انځور

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: About
ps: په اړه
