SVG Image Field (2.3.7) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Image
hu: Kép

en: Image settings
hu: Képek beállításai

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hu: Ezt a szöveget olvassák be a képernyőolvasó programok, a keresőmotorok és ez jelenik meg a kép helyén, amíg az teljesen be nem töltődik.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hu: Ha nincs feltöltött kép, akkor ez a kép jelenik meg.

en: Enable <em>Alt</em> field
hu: <em>Alt</em> mező engedélyezése

en: Enable <em>Title</em> field
hu: <em>Title</em> mező engedélyezése

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig.

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Sanitize
hu: Tisztít

en: @entity using @field
hu: @entity @field használatával

en: <em>Alt</em> field required
hu: <em>Alt</em> mező kötelező

en: <em>Title</em> field required
hu: A <em>Cím</em> mező kötelező

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
hu: Ha nincs feltöltve kép, akkor ez a kép jelenik meg a képernyőn és felülbírálja a mező alapértelmezett képét.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
hu: Alternatív szöveg a kép <code>alt</code> attribútumához.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
hu: A kép címe a <code>title</code> attribútumához.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
hu: A megjelenített kép ha nincs kép feltöltve.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
hu: Ez a szöveg képernyőolvasókhoz, keresőmotorokhoz lesz használva és akkor, ha a képet nem lehet betölteni.

en: Enable Alt field
hu: Alt mező engedélyezése

en: Alt field required
hu: Alt mező szükséges

en: Enable Title field
hu: Cím mező engedélyezése

en: Title field required
hu: Cím mező szükséges

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai

en: Making this field required is recommended.
hu: Ajánlott a mezőt kötelezővé tenni.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig. A mező engedélyezése nem javasolt, mert a képernyőolvasóknak problémákat okozhat.

en: Configuring displays and form displays
hu: Megjelenítők és űrlap-megjelenítők beállítása

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded. Enabling this field is recommended.
hu: Az „alt” szöveg nem csak a hiányzó kép alatt jelenik meg, de a keresőrobotok, képernyőfelolvasók is használják, ezért javasolt engedélyezni.

en: Image width.
hu: Kép szélessége.

en: Apply dimensions
hu: Dimenziók alkalmazása
