SVG Image Field (2.3.7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
