SVG Image Field (2.3.7) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
