SVG image field (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Image
bo: པར་རིས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bo: ཡིག་གེ་འདི་འཆར་ངོས་ཀློག་བྱེད་དང་། འཚོལ་བྱེད། པར་རིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་སྐབས་སུ་བེད་སྤྱོད་དགོས།

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་པར་རིས་ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས་ཤིག་ཧྲིལ་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་པར་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད།

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
bo: གལ་སྲིད་པར་རིས་ཤིག་ཡར་སྤྲོད་མ་བྱས་ཚེ་པར་རིས་འདི་འཆར་ངོས་སུ་ཤར་ངེས།

en: Enable <em>Alt</em> field
bo: <em>བརྗེ་ལེན་</em>་གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: Enable <em>Title</em> field
bo: <em>ཁ་བྱང་</em>གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
bo: ཁ་བྱང་གི་ཕན་ནུས་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
bo: གལ་སྲིད་པར་རིས་གང་ཡང་ཡར་སྤྲོད་མ་བྱས་ཚེ་པར་རིས་འདིས་གནས་ཁོངས་ནང་སྔར་ཡོད་གི་པར་རིས་དེ་བརྗེ་རྒྱུ་ཡིན།
