Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Code
ast: Códigu

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Guadeloupe
ast: Guadalupe

en: Martinique
ast: Martinica
