Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Code
bn: কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
