Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Code
hr: Kôd

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Martinique
hr: Martinik

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis
