Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Code
hu: Kód

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Generic
hu: Általános

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Hautes-Alpes
hu: Felső-Alpok

en: Alaska
hu: Alaszka

en: California
hu: Kalifornia

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: District of Columbia
hu: Columbia Kerület

en: About
hu: Leírás

en: Element
hu: HTML elem

en: Bas-Rhin
hu: Alsó-Rajna

en: Haut-Rhin
hu: Felső-Rajna

en: Paris
hu: Párizs

en: Class attribute
hu: Osztálytulajdonság
