Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी
