Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Code
ne: कोड

en: About
ne: बारेमा
