Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Code
sv: Kod

en: Georgia
sv: Georgien

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: California
sv: Kalifornien

en: New Mexico
sv: Nya Mexiko

en: About
sv: Om
