Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Code
bg: Код
