Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Code
da: Kode

en: Georgia
da: Georgien

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: California
da: Californien

en: About
da: Om
