Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Code
he: קוד

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mayotte
he: מיוט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Plugin
he: פלאגין

en: About
he: אודות

en: Element
he: אלמנט
