Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Code
hy: Կոդ

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Guadeloupe
hy: Գվադելուպե

en: Martinique
hy: Մարտինիկ

en: Mayotte
hy: Մայոտ
