Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Code
ku: کۆد

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Guadeloupe
ku: گوادەلوپێ

en: Martinique
ku: مارتینیک

en: Mayotte
ku: مایۆتتێ

en: About
ku: دەربارە
