Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Code
pl: Kod

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Mississippi
pl: Missisipi

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New York
pl: Nowy Jork

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: Pennsylvania
pl: Pensylwania

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: Texas
pl: Teksas

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: District of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii

en: About
pl: O stronie

en: Class attribute
pl: Atrybut klasy
