Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: Code
te: కోడ్

en: Georgia
te: జార్జియా

en: About
te: గురించి
