Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Display
ar: العرض

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Installed
ar: مثبت
