Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Display
be: Паказ

en: Inline
be: Убудаваны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: center
be: цэнтар

en: Installed
be: Усталявана
