Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Display
ca: Visualització

en: Inline
ca: En línia

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: center
ca: centrada

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Embed
ca: Incrustra
