Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Display
fi: Näyttö

en: Inline
fi: Avoin

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Installed
fi: Asennettu

en: Embed
fi: Upota
