Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Display
he: תצוגה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Installed
he: מותקן

en: Embed
he: הטמעה
