Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ
