Svg Pan Zoom (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Display
nl: Weergeven

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: center
nl: gecentreerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Embed
nl: Inbedden
